Пятница, 29 мая, 22:32
Публикации / В законе
Відкритий лист
15.10.12 08:01 / В законе   Просмотров: 8843   Автор: Администратор
рейтинг: 3.59   Спасибо, Ваш голос учтен. версия для печати послать другу

Вельмишановні добродії!

 Ми, громадяни України, виборці - суб'єкти виборчого процесу, звертаємось до вас - гаранта Конституції України, керманичей законодавчої, виконавчої та судової гілок влади з нагального для всієї нашої країни питання, від вирішення якого залежить майбутнє держави.Виборчий процес призначених на 28 жовтня 2012 року виборів народних депутатів України розпочався і провадиться з брутальними численими порушеннями Конституції України та закону „Про вибори народних депутатів України" (надалі - Закон...)

 

 

 Президенту України

Януковичу В.Ф.

Голові Верховної Ради України

Литвину В.М.

Прем'єр - міністру України

Азарову М.Я.

Голові Конституційного Суду України

Головіну А.С.

Голові Центральної виборчої комісії

Шаповалу В. М.

images В порушення статей 1, 5, 24, 68, 102 Конституції України вже на стадії організації виборів в правовому сенсі не забезпечено виконання задекларованих в Основному Законі країни постулатів, і частка громадян України позбавлена рівних конституційних прав і не рівна перед законом, що є ознакою неправової держави.

При прийнятті Верховною Радою потворного Закону... народні депутати, нехтуючи вимоги Конституції щодо беззастережного дотримання Конституції України, зазіхнули на права інших людей. Так, в протиріччя вимогам частин 1, 4 статті 3 Закону... „Рівне виборче право" законодавець позбавив певну частину громадян України можливості брати участь у виборах депутатів на рівних засадах. Своїми непередбаченими Прикінцевими і перехідними положеннями законодавець перекреслив і той виборчий принцип, що усі партії - суб'єкти виборчого процесу - мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі у порядку та в межах, встановлених законом.

При формуванні та затвердженні персонального складу 225 окружних виборчих комісій (надалі - ОВК) Центральна виборча комісія (надалі - ЦВК) порушила вищезазначену статтю 3 Закону... і автоматично включила до кожної ОВК по одному представнику від п'яти депутатських фракцій (частин політичних партій), які зареєстровані в апараті Верховної Ради України поточного скликання. Суб'єктами подання були саме фракції. Зате  представникам інших тринадцяти цілісних (нефракційних) політичних партій судилося потрапити до ОВК тільки через процедуру жеребкування. Затверджуючи ОВК таким чином, ЦВК частково спромоглась виконати один з принципів рівності виборчого права: в ОВК опинилось по одному представнику нібито різних 18 політичних партій, насправді часто-густо делегованих до них самими впливовими партіями.

Але цей непророкуваний приклад створення виборчих комісій, як і Закон...,  було вдосконалено в ОВК одномандатного виборчого округу №110 (центр - м.Алчевськ), і не тільки в цьому окрузі. В абсолютній більшості виборчих округів країни в порушення прийнятої присяги, Конституції України, статей 3, 12, 14, 27, 28, 31, 36 Закону... в дільничні виборчі комісії (надалі - ДВК) одночасно в преференційному порядку включено з мандатами фракції і партії по два представника від п'яти (фракційних) політичних партій і законно по одному від інших (нефракційних) партій. За енциклопедичним тлумаченням „фракція" - це частина політичної партії, яка виступає з політичною програмою, відмінною від загальної лінії партії. Тобто де-факто частина партії не може бути і не є суб'єктом виборчого процесу і, звичайно, суб'єктом подання кандидатур до складу ДВК.  Таке дискримінаційне ставлення до партій стало можливим завдяки припису пункта 2 частини 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону..., в якому зазначено: право подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій мають депутатські фракції... Ця протизаконна, абсурдна норма Прикінцевих положень суперечить  здоровому глузду і вимогам статей 3, 12, 14, 27, 28, 31, 36 Закону... В нашому виборчому окрузі №110 до складу 134 ДВК включено і затверджено від загальної чисельності ДВК в 2822 осіб 23% „фракційників" (649 осіб). При цьому в керівний склад ДВК призначено 94 ставленика фракцій, все керівництво п'ятьох ДВК взагалі повністю укомплектовано ними. А в 15 комісіях керують по дві їх особи з мандатами фракцій.

Позовні заяви щодо потурання ОВК Конституції і Закону... при формуванні і затвердженні ДВК і масові включення до їх складу „двійників" п'яти політичних партій, надані до Луганського окружного адміністративного і Донецького апеляційного адміністративного судів, залишились без задоволення і без можливості оскарження остаточних рішень апеляційного суду.

Конституційний Суд України нещодавно визнав неконституційною і скасував уже після затвердження Закону... частину 5 статі 52, яка дозволяла одній особі бути включеною до виборчого списку кандидатів від партій в загальнодержавному многомандатному окрузі та в одному з одномандатних виборчих округів в порядку висування партією або в порядку самовисування.

Аналогічна ситуація, створена досить суперечним Законом... в частині надання права подання кандидатур до складу ДВК фракціям - не суб'єктам виборчого процесу, - ми вважаємо, не повинна залишатись поза уваги Конституційного Суду України і терміново має стати предметом його розгляду та прийняття справедливого рішення по аналогії двійників- кандидатів.

Просимо вас на найвищому державному рівні оперативно, об'єктивно і відповідально розглянути надзвичайно критичний стан в організації виборів народних депутатів України та прийняти вичерпні дієві заходи з направлення та здійснення виборчого процесу в Україні в правовому руслі без висновків і рекомендацій міжнародних спостерігачів.

Сподіваємось, що в цьому, надто важливому, резонансному державному доленосному заході допомога і реакція міжнародної спільноти не знадобиться і виборчий процес буде проводитися за найцивілізованішими світовими стандартами.

 

Суб'єкти виборчого процесу:

 Кандидат в народні депутати України по загальнодержавному багатомандатному      виборчому округу від політичної партії - Всеукраїнське об'єднання „Свобода" Лисенко Микола Миколайович

 Виборці, мешканці м. Алчевська, Луганської області:

Виноградов Володимир Миколайович

Кушнір Юрій Вікторович

Сальников Геннадій Ілліч


08.10.2012 р.


 

Читайте также:Комментарии:
Уважаемые посетители сайта! На протяжении длительного времени форум «Недели» был самой демократичной и открытой для дискуссий площадкой в нашем регионе. Но сегодня, когда социальное и политическое напряжение в обществе растет, а слово перестало быть просто словом, и становится пусковым механизмом для эскалации напряженности, мы вынуждены временно закрыть возможность комментирования.

Редакция «Недели» несет ответственность за весь контент сайта, и мы не хотим, чтобы неосторожные слова, сказанные на нём, стали причиной реальных конфликтов.

При этом сегодня нам как никогда важно ваше мнение обо всем происходящем. Мы предлагаем перенести споры, дискуссии, мнения в социальные сети - в наши группы ВКонтакте, Фейсбук, Одноклассники, Твиттер, где также доступны все наши новости.

Верим в скорое разрешение конфликта и желаем вам мира.Видео
Украинский Щедрик идет по миру
     Новости

     Блоги
25 сентября 2014 года алчевский троллейбус встретил своё 60-летие. Официальных торжеств по этому по...
Патриотическое искуcство требует внимания. ...
Бойцы с полосатыми ленточками сделали то, что никогда бы не смогли даже самые лютые бандеровцы – фак...
О том , откуда берутся коллективных мифы и как работает считаное сознание ...
Немного пятничных котиков...
Удержаться не могу. Просто достали. Я ни на что не претендую. Выводы думаю, каждый сделает сам. ...
     Последние объявления
Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Курсы валют
Loading...